dzialka
#1
em... to jest dziwne... wchodze wczoraj po powrocie z Francji (tak juz wrocilem ;p) i odrazu odświeżam moje działki (wchodze i otwieram na każdej z nich skrzynię)... wchodze następnego dnia, i jednej z moich dzialek niema! (spokojnie, na szczęście nie zniknęła biedronka ;>) trochę się wkurzyłem, bo na tej działce mialem +- podwójną skrzynię drewna i desek, ale to najmniejszy problem... robilem tam nową maszynkę, i zużyłem... eee... 4 staki pistonów lepkich?? kupowałem w sklepie, wydalem ponad 15k, a to nie jest az tak malo... wiem ze raczej mi cichy nie oddasz tej kasy, w sumie nawet na to nie licze... ale ogarnij plugin, albo powiedz jak sie przedluza dzialki... napewno nikt mi sie nie włamał na konto, bo nic nie zniknęło... a uwierzcie: jest co kraść... odświeżałem wszystkie dzialki, a ta dzialka co jest za dzialką /dom to jest ta dzialka co znikła ;p cichy mozesz zobaczyc ze jej niema, a sam bym nie usunął bez wykopania pistonów (chociaz tak mialem to zrobic) wiec nwm... przy samym wejściu mialem skrzynkę, wiec wystarczalo podejsc pod brzeg i ją otworzyc... nwm co jest grane, ale Cichusek bezkitu ogarnij to... nie żebram aż tak o tą kase, bo to mało tak naprawde... ale troszke mi szkoda... na wszelki wypadek zmienie hasło, zeby nie bylo... mógłbyś sprawdzić chociaż dlaczego sie skasowało?? (dzien wczesniej otwieralem skrzynię na tej działce)... dzieki, proszę o nienabijanie postow typu "tez tak mialem"/"cichy nic nie zrobi"... jakby co to ja będę na servie teraz, wiec jakbys chcial zebym sie wylogował to napisz na priv w grze... Big Grin to byłby zaszczyt, a gdybyś jeszcze odwiedzil biedronke to juz wogole XD dobra to tyle, mam nadzieje ze coś spróbujesz zrobić... dzieki
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
Meldrox Czy chodzi ci oto z tą automatyczną farmą zboża?? co ja kiedyś tam działke miałem? ta z zamkiem>
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#3
Zdarza się , moje 3 działki też się usunęły po kilku dniach :c Były warte na pewno duuuużo więcej niż jakieś 15 k , a mimo to nie robiłem żadnego wątku w sprawie tego , po prostu przestałem grać . I nie wiem czy widziałeś ale Cichy chyba w jakimś wątku już pisał że plugin zepsuty. Smile
Lubisz epickie walki na serwerach PvP ? Jak tak , to kopsnij plusa Big Grin[/align][/color][/u][/i][/b][/size][/font]
#4
Musisz po kolei wpisywac /dom:1 /dom:2 /dom:3 D:
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#5
ale ja mowie: wchodze odrazu po powrocie i tak: /dom:1 wchodze, otwieram skrzynie... /dom:2 otwieram skrzynie... /dom:3 wchodze i dźwignią... a następnego dnia niema tej dzialki co ty jawel miales tam dom... nie tam gdzie zamek był tylko tam gdzie dom...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#6
mialem tak samo Sad

chyba wina plugina
#7
nie no spoko z kasą... wystarczyła jedna większa wyprawa do kopalni i sprzedanie z niej diaxow i jest mnie stac na magiczną latarnię...

//Cichy do zamknięcia, ewentualnie napisz czym to moglo byc spowodowane
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości