Propozycje
#1
Mam małą propozycję.
Żeby na serwerach s1, s2 i Classic dodać dodatkową atrakcję - a mianowicie MobArenę.
To plugin prosty w obsłudze, na bukkicie są do pobrania już wersje spolszczone.

Na czym polega ta mini-gra?
Otóż próbujemy przetrwać jak najwięcej fal ataków potworów. Im więcej fal przetrwamy, tym więcej nagród możemy wygrać (lub, jeśli skonfigurujemy plugin, więcej kasy zdobyć).
Myślę, że to ciekawa alternatywa pvp gdzie walczymy przeciwko większej liczbie przeciwników, nie musimy walczyć z cheaterami a do wyboru mamy różne klasy, dzięki czemu gra jest bardzo urozmaicona i jeśli znudzi nam się jedna klasa, to zawsze możemy spróbować sił w innej.

Moim zdaniem ten pomysł przyciągnie dużo graczy, którzy odeszli ze względu na nową edycję. Rzadkie wygrane (np. 10 dirta za dojście do 30 fali), sprawią, że ludzie pokochają MobAreny i z chęcią powrócą do gry Smile.
A co ty o tym sądzisz? Skomentuj!

P.S. Nie zamykajcie tego wątku od razu, jakoś się dogadamy, tak samo jak ze skygrid Tongue
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#2
Aktualnie gra ponad 550 graczy.

Ciekawe jak szybko ktoś wbije... xd
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#3
(04-10-2014, 19:03)Hayer napisał(a): [...] ponad 550 graczy. [...]

Kiedyś bywało po 650 nawet (w takich godzinach serw był pełny a w lobby lagi jak diabli...)
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#4
MA jest zajebiasta
#5
Nawet fajny plugin, ale ma dużo błędów i wg mnie nie będzie to dobry serwer. Sad
#6
Jak już, to nie do s1 i s2., bo nie będzie pasowało
Hardcore nie, każdy wie czem
Skywars nie
Mc-pvp, głupio by było ale można by było

===============
Wysłano z samsung galaxy trend Frosta za pomocą tapatalk pro
===============
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
(04-11-2014, 13:44)Erbelion napisał(a): Nawet fajny plugin, ale ma dużo błędów i wg mnie nie będzie to dobry serwer. Sad

To ma być urozmaicenie rozgrywki, a nie oddzielny serwer...
Poza tym od czego mamy Stira? Poprawi plugin tak że nawet konfigurować nie będzie trzeba xD


Pomijam Frosta i jego kolejną bezsensowną wypowiedź (czytaj: nabicie posta).
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości