Problem z Bluetooth w laptopie
#1
Win 7 x64
[Obrazek: nopzwII_TTWKoWx2MLVLJg.png]
Na załączonym obrazku widać dokładnie, że mam ustawienia bluetooth, jednak po ich kliknięciu nic się nie dzieje. Jak mogę to naprawić?
Po kliknięciu "właściwości":
[Obrazek: kdskQ9jsQ-y49sDMpPNlUg.png]
[Obrazek: gJYDd7rpSgiovGq0kVFYZg.png]
screen z menedżera urządzeń:
[Obrazek: IreK98K9R2KFVYZlSEME_w.png]
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
  Odpowiedz
#2
Ewe, spróbuj zrestartować system. To powinno pomóc- A z czym chcesz połączyć?
Być, albo nie być o to jest pytanie...
  Odpowiedz
#3
ze słuchawkami. Co masz na myśli mówiąc "restartować system"?
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
  Odpowiedz
#4
(02-04-2018, 20:05)Ewe napisał(a): ze słuchawkami. Co masz na myśli mówiąc "restartować system"?

Komputer Smile
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
#5
A nie mozesz normalnie kablel od słuchawek podłączyć do komputera jak są tylko na Blutut(nie umiem tego pisać) to nwm spróbuje pomóc ale teraz nie znam odpowiedzi

  Odpowiedz
#6
(02-04-2018, 20:21)SzNTeam 00_kox napisał(a):
(02-04-2018, 20:05)Ewe napisał(a): ze słuchawkami. Co masz na myśli mówiąc "restartować system"?

Komputer Smile
Nic to nie dało :/

(02-04-2018, 21:28)NightGhost napisał(a): A nie mozesz normalnie kablel od słuchawek podłączyć do komputera jak są tylko na Blutut(nie umiem tego pisać) to nwm spróbuje pomóc ale teraz nie znam odpowiedzi

Może to pomoże jak nie to poszukam więcej
https://www.google.pl/url?sa=t&source=we...OD4xbU2nov

no mam je kablem USB podłączone, ale nie chcę aby kabel się wyrywał. Na przykład chcę rozmawiać przez czat głosowy gdy leżę w pewnej odległości od kompa, więc przydałoby się :v

Poza tym tój link nie działa.
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
  Odpowiedz
#7
A możesz podać na priv jakie masz słuchawki bo może mamy takie same .... a jak nie to będę wiedzieć co zrobić bo bez nazwy i w ogóle nwm co zrobić




Mogę pomóc bo studiowałem informatyke i siedziałem dużo przy komputerach

Przyjrzałem się dokładnie ss i mam odpowiedź na windows 8 10 działa ale nwm jak na windows 7 bo nie miałem z nim do czynienia ale na ss pokazujesz że masz ustawienia Bluetooth a nie Bluetooth jako opcje w komputerze (jak już pisałem to zadziałało na windows 8 i 10 nwm jak na windows 7) ja to przetestowałem i zadziałało zrób tak:
1 wejdź w opcje wyszukaj
2 wpisz Bluetooth i nie ustawienia tylko po prostu tą aplikację i wybierz urządzenie(jak już w to wejdziesz)
Jak nie zadziała zrób to co pisałem jako pierwsze
  Odpowiedz
#8
Chodzi o to że szukając przez BT na kompie nawet nie wykrywa mi żadnego sprzętu. Słuchawki to Rapoo S100, na telefonie są widoczne
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości