administracja i lagi na servie
#1
od jakiegoś czasu jest problem z lagami na servie co przeszkadza w grze wszystkim graczom i przykłada sie do bugów i respu mobów. nikt jak zwykle nic z tym nie robi i chyba nie ma zamiaru nic z tym zrobic. Tak samo jest z administracja. jest jeden admin który wchodzi raz na tydzien i tyle. powoli serv upada bo ( za przeproszeniem ) wlasciciel ma go gdzieś. moge za to dostac bana ale ja tylko mówie swoje zdanie i innych. pewnie i tak to nie dotrze do wlasciciela i nic nie wskóra. ale zawsze warto spróbowac Smile
#2
Gram na tym serwie od mniej więcej 2012 i żadnych wielkich lagów nie zauważyłem (zdarzały się małe jak miałem stary komputer, ale to była jego wina) teraz na nowym na maksymalnych wszystko śmiga aż miło, bugów też praktycznie nie ma, dawniej były np dało się sethome w netherze, które działało bo skończeniu vipa ale cichy już to poprawił, co do lagów mi się wydaje, że to wina twojego komputera albo optymalizacji. Serwer też nie upada bo gra tu dużo graczy (nie tyle co dawniej, ale to pewnie przez to, że minecraft już im się znudził, nie jest już taki popularny jak kiedyś i teraz są inne gry w które wolą grać) i cichy nie wchodzi raz na tydzień bo praktycznie jest aktywny kiedy tylko może i zrozum to, że nie każdy ma na takie rzeczy cały czas bo dochodzą takie obowiązki jak szkoła, studia czy praca.
#3
zawsze sie znajdzie wymówka ale jak sie czegoś podejmuje to trzeba to utrzymywac. A to że resp mobów jest z 3 razy mniejszy niz 3 tyg temu to nie jeste wina serva? nie ma bugów wody jak wylewa sie przez 15 sec na 8 kratek? jeden admin nie może utrzymac serva calego a po za tym powinien byc ktos też na serwerze i odpowiadac na innych pytania.
#4
nie wiem po co zakladasz kolejny temat.
parametry serwera sa dobre, woda rozlewa sie juz normalnie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości