Tak sobie myśle...
#1
Wiadomo że nie zmienimy wersji na 1.9 i wyższe ze względu na konieczność nowej edycji ale mając 1.8 i 1.7 możnaby chyba sprawić żeby zostało samo 1.8 dzięki czemu możliwe by było wprowadzenie bloków z tej wersji w życie (jest ich troche) Pytanie - czy jest to możliwe bez potrzeby resetu map?
Kek
#2
Nawet gdyby obeszło się bez resetu mapy (w co szczerze wątpię) to jeszcze trzeba wziąć pod uwagę to że wiele pluginow, może sprawiać problemy co może nawet doprowadzić do tego że trzeba będzie niemal całkowicie stworzyć niektóre tryby od nowa, usunąć Hide&Seek a także to że będzie mniejsza ilość graczy. Trzeba będzie w to też włożyć sporo pracy.

Czy naprawdę opłaca się dla kilku nowych bloków?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Hide&Seek w moim mniemaniu to tryb wymarły na tym serwerze ale może to tylko moje zdanie xd
Mniejsza ilość graczy?? Praktycznie każdy launcher jest w stanie odpalić dowolną wersje MC - wystarczy pare kliknięć do zmiany więc nie rozumiem jaki by to miało wpływ.
Pluginy - zrozumiałe, trzebaby się tym zająć jednak w moim mniemaniu właściciel serwera jest w stanie to zrobić w celu zapewnienia komfortu gry dla swoich graczy - więcej opcji mechanizmów, różnorodność estetyczna, nowe możliwości eventów u graczy - może warto się zastanowić?
Nie jest to prośba a propozycja do przemyślenia - nawet nie wiem czy to możliwe bez wspomnianego resetu.
Kek
#4
Moim zdaniem skyland już powinien być od dawna na 1.8 a nawet na 1.9

Można zrobić te główne serwery tylko na 1.8 i nie można na nie wbić z 1.7 na niektórych serwerach jest tak i moim zdaniem to dobra opcja.

Można też tym sposobem wprowadzić może nawet wyższe wersje ale w to wątpię.
........................................UwU
Niedostępny
#5
Co do tej zmniejszonej ilości graczy, to jest wiele czynników o których szczerze nie chce mi się rozpisywać.

Pora na mój pesymizm:

Szczerze, to zgaduje że większość dość szybko się znudzi tymi nowościami, trochę się pobawi i w sumie taki z tego będzie pożytek. (chodzaż, te skiny 64x64 są naprawdę fajne)

Co do pluginow nie zbyt zrozumiałem: czy chodzi o zaktualizowanie ich, czy dodanie nowych. Jeżeli to pierwsze, to nie wydaje mi się aby wprowadziło to jakieś konkretne zmiany, bo zapewne większość to poprostu przekonwertowanie na wersję 1.8

Większość serwerów, i tak działa jeszcze na wersji 1.7.

Obecnie nie zbyt mam ochotę po raz kolejny rozpisywać się na temat wałkowany już kilkunastokrotnie. :/

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Chyba każdy przywykł do Twojego pesymizmu i wszystkiego na nie - jeśli nie chce Ci się pisać argumentów to nie udzielaj się w wątku bo takie coś nie ma sensu - możesz napisać klasycznie - na nie, krótki dopisek albo nie - konkretne wyjaśnienie zamiast spamowania po wątku tak naprawde tego samego.
Może coś było poruszane wiele razy ale zauważ że nie każdy wałkował milion stron przeszłości forum żeby znaleźć akurat coś takiego, szybciej jest napisać wątek i dostać konkretną odpowiedź - bądźmy praktyczni i komunikatywni.
Kek
#7
serwer jest w calosci postawiony na wersji 1.7, wersja 1.8 jest tylko dopuszczona do gry aby osoby z taka wersja mogly tez u nas grac, ale przy tym na serwerze nie ma zadnych zmian wprowadzonych w tej wyzszej wersji.
nawet jakbym przeszedl na 1.8, to wtedy tez trzeba liczyc sie z takimi zmianami ktore juz zostaly tutaj wymienione.
i od razu uprzedze pytanie - nie da sie zrobic u nas tak aby gralo sie na 1.7-1.9 itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości