Oszustwo :D
#1
Przepraszam że nie jest nagrane ale coś mi bandicam spiexdolił i nie moge otworzyc pliku z nagraniem XD

Sytuacja wyglada tak:
Mn:Kasztan3d
No:Bodziofrodzio

Os:Napisałem do niego ze chciałbym kupic 5 stakow diax za 3500,bo u niego w sklepie cena to 700 za stak,wiec mowie poprosze tyle i tyle ,odpalilem bandicama,i zaczelem nagrywac ,napisalem jeszcze raz jak wyglada sytuacja noi zaplacilem pieniadze.Zamiast 5 stakow dostałem 5 sztuk,po czym wyszedł z serwera.

Jeżeli nie zwrocisz mi Cichusku kasy nie obraze sie wiem,spiexdoliłem ,ale w zasadzie nie wiedzialem ze bedzie taki problem z nagraniem.

Ssy wymiany,jedyne co udalo mi sie zachowac.


       
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#2
Niestety te ss nie wystarczą, gdyż nie widzimy czy faktycznie ci ich nie rzucił.

Wracając do tego nagrania, to co się dzieje że nie możesz go otworzyć? Może spróbuj je od tak wrzucić na YT, ponieważ istnieje szansa że nagranie jest w porządku, tylko coś u ciebie nie działa.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
już wrzucałem to cały czarne ekran jest tylko fps widac po lewej ;D

ja nie mowie ze nie mie dał diaxow,bo dał mi ale 5 XDD a nie 5 stakow XD
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#4
(06-18-2017, 12:56)Kasztan3d napisał(a): już wrzucałem to cały czarne ekran jest tylko fps widac po lewej ;D

ja nie mowie ze nie mie dał diaxow,bo dał mi ale 5 XDD a nie 5 stakow XD
Hmm... Może pomoże
https://net4game.com/topic/223209-bandic...u-filmiku/

A co do tych diamentów, to właśnie nie mamy pewności czy na przykład: nie rozdzieliłeś tych diamentów i sprawiłeś aby wyglądało że dał ci tylko 5 sztuk. (O nic ciebie nie oskarżam, tylko podałem to jako przykład.)
Więc chyba rozumiesz, że nie możemy mieć tylko części dowodu. Musimy mieć 100% pewność, że cie oszukał.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
hmmmm prosze o nie zamykanie watku.Dostarcze dowody jak wejdzie na serwer i sproboje cos ogarnac zeby sie przyznał.
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#6
(06-18-2017, 13:02)Tails napisał(a):
(06-18-2017, 12:56)Kasztan3d napisał(a): już wrzucałem to cały czarne ekran jest tylko fps widac po lewej ;D

ja nie mowie ze nie mie dał diaxow,bo dał mi ale 5 XDD a nie 5 stakow XD
Hmm... Może pomoże
https://net4game.com/topic/223209-bandic...u-filmiku/

A co do tych diamentów, to właśnie nie mamy pewności czy na przykład: nie rozdzieliłeś tych diamentów i sprawiłeś aby wyglądało że dał ci tylko 5 sztuk. (O nic ciebie nie oskarżam, tylko podałem to jako przykład.)
Więc chyba rozumiesz, że nie możemy mieć tylko części dowodu. Musimy mieć 100% pewność, że cie oszukał.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

dlatego najlepiej korzystac z wymieniarek, a nie z takich sklepikow.
ten jeden screen na ktorym masz juz diamenty zostal zrobiony z tego co widze po jakims dluzszym czasie, mogles spokojnie wlozyc te diamenty do skrzyni albo wyzej do eq, roznie bywa.

najlepiej by bylo jakbys wstawil ten filmik.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Jak bym dał ssa ze mi pisze ile ma mi oddac bo wszedl teraz na serwer czy to cos by zmieniło ? XD

       

oddal czesc kasy,nadal 500 brakuje.

+ chcialem dodac ze sie przyznal ze ma mk xD

nwm czy to cos zmieni xD

   

kolejny dowod,przyznal sie ze dał 5 sztuk Heart    
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#8
zbanowany na 6 dni.
oddalem ci okolo 2000$, bo tylko tyle mial.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości