Zostałem oszukany
#1
Exclamation 
Mój nick: IamAwesomeArcher
Nick oskarżonego: TheGamePL2002
Powód: Duże oszustwo (miała być wymiana 3 latarnie i 4 staki pałek blaze'a na 1 czaszkę mrocznego)
Dowody: ScreenShoty
Propozycja bana: ban wystarczająco długi, by działki oskarżonego przepadły + zwrot straconych itemków.

I proszę mi nie mówić "mogłeś się nie wymieniać z mało zaufanym" lub coś w ten deseń. Oferta była okazyjna, ale mało podejrzana, więc spróbowałem, zostałem oszukany i kicha.

Oczekuję zwrot straconych przedmiotów z wymiany. Nie interesuje mnie to, że tych przedmiotów mam dużo oraz jestem bogaty, nie na darmo pracowałem dla 3 latarni i 256 pałek blaze'a.

W ciągu paru minut dojdzie sporo nowych screenshotów, proszę nie zamykać wątku w międzyczasie dopóty nie przedstawię wszystkich zrzutów ekranu.

+5 ScreenShotów...


Załączone pliki Miniatury
                                       

Niedostępny
#2
Itm nie wiem czy ci odda Cichusek bo się nie wymieniłes w wymieniarkach.
#3
+5 kolejnych ScreenShotów... (to dopiero około połowy...)

(01-15-2017, 20:41)Kridoh napisał(a): Itm nie wiem czy ci odda Cichusek bo się nie wymieniłes w wymieniarkach.

W wymieniarkach jak ktoś będzie mnie długo przetrzymywał, a akurat będę kończył to mam zginąć, żeby wyjść z gry? To raz. A dwa - czy wymieniarka to jedyny wariant wymieniania? Jedyna opcja. Nie chodzę tam, ponieważ łatwo przetrzymać, a nie chcę też tracić punktów expa (czyli pasożytowanie na exp, fajnie .-.)

(jeszcze nie wstawiłem wszystkich screenshotów)


Załączone pliki Miniatury
                   

Niedostępny
#4
Jak cichy sprawdzi historie jego banów to zobaczymy czy dostanie perma. Moim zdaniem to on powinien mieć bana na 4-7 dni. Jeżeli masz jeszcze screeny to śmiało podawaj. Nie które ci się powtarzają... Z tego co wiem to ten gracz miał już bana za oszustwo.
#5
Następne ScreenShoty.

Jakim prawem jako ofiara oszustwa mam nie dostać przedmiotów z powrotem!?

(01-15-2017, 20:45)Mati :) napisał(a): Jak cichy sprawdzi historie jego banów to zobaczymy czy dostanie perma. Moim zdaniem to on powinien mieć bana na 4-7 dni. Jeżeli masz jeszcze screeny to śmiało podawaj. Nie które ci się powtarzają... Z tego co wiem to ten gracz miał już bana za oszustwo.

Ban o takim okresie czasu za przedłużanie, znużanie, oszustwo o wartości ponad 100 tysięcy $? I rzekome niezwrócenie itemków za to, że nie było się w wymieniarce? To kuriozum! Jeśli ktoś nie umie grać, to dostaje perma bez dyskusji i zero dziamiania... a nie pitu pitu... 4-7 dni za takie oszustwo? Nie skomentuję, bo +5 warna może zarobię...

Sorki, że zaznaczyłem "Moim zdaniem", tylko kurcze, wkurza mnie to, że te bany są tak krótkie, stąd moja irytacja i ostra krytyka twojego zdania.


Załączone pliki Miniatury
                   

Niedostępny
#6
Ile ty tego jeszcze masz? Tyle powinno chyba wystarczyć!!
#7
Jeszcze kilka mam, chcę mieć pełny dowód konwersacji i jego poddania się w dyskusji.

Ostatnia garstka zrzutów ekranu... (w końcu!)

Na jednym z ScreenShotów jest napisane, jak to rzekomo obraziłem go mówiąc na niego "szczylu". A jak mam się nie irytować, jak on nagle w twarz zaczyna mi kłamać!?

Lel, kek, 25 screenshotów: czyli jak zmiażdzyć oszusta.


Załączone pliki Miniatury
                   

Niedostępny
#8
Kridoh, nie chce mi sie tlumaczyc wszystkim dlaczego akurat ciebie za to zbanowalem, ale dostales bana na 14 dni.
jak przeprosisz Iam'a za to co zrobiles i on mi to potwierdzi i ci wybaczy, to skroce twojego bana do 1 tyg.

btw. Iam, 1 sztuke czaszki znajdziesz w enderchescie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości