propozycja szeryfów
#1
Moja propozycja jest dość obszerna i dotyczy systemu banowania. Wiem ze dowodem musi być film ale z pełnym szacunkiem do Cichuska, wiem że pełnisz role administratora. Pilnujesz forum i dbasz tutaj o porządek, nie wiem czy grasz na arenach i czy znasz sie na pvp. Oceniając film nadesłany przez tylko twoje słowo zalezy od tego czy powinien być zbanowany czy nie.

W dodatku mało osób jest chętnych do nagrywania filmów, a oszustów jest pełno ostatnimi czasy.
Proponuje wyznaczyć parę osób które w zamian nagrywania haxów będą dostawały coś w zamian. Oczywiście jaka to będzie rzecz pozostawiam do dyskusji.

Można też przerobić nagrywanie w zabawę, na przykład: gracz dzięki któremu w danym miesiącu zbanuje się najwięcej haxów zdobywa darmowego vipa. Myślę, że jest pare fajnych rozwiązań dzięki którym liczba haxów na serwerze spadnie do minimum, minimalnym kosztem.

Jeżeli ktoś wrzuci taki film to niech jakaś "rada graczy" wyznaczona znów przez Cichuska oceni czy ta osoba ma haxy czy też ich nie ma. A na podstawie wypowiedzi tej że "rady graczy" Cichusek będzie oceniał ostatecznie.

Jak mówiłem jest parę rozwiązań i chciałbym żeby jak najwięcej osób się wypowiedziało na ten temat w komentarzach, dawajcie swoje propozycje i pomysły. Mam nadzieję tylko ze 12 vipów w ciągu roku nie jest zbyt dużym obciążeniem Wink
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#2
Jestem za. Mogłoby to wyglądać tak:
Powstaje wątek w off-topie, wypowiadać się w nim mogą ludzie wszyscy, Cichy wrzuca tam film z cheaterem. Ludzie oceniają. Cichy wie, czy banować, czy nie. (Chociaż bez tego też wie Big Grin)
Niekoniecznie vip na miesiąc, na 10 dni na wybrany tryb starczy D:
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
na nie.
dlaczego malbym rozdawac rangi za nagranie cheatera? taki system to najpopularniejsza i najprostrza rzecz zgloszenia oszusta w wiekszosci grach, to dziwne, ze jeszcze sie z nim nie spotkales.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości