Propozycja
#1
Exclamation 
Mam propozycje , aby do sklepiku <tego na forum> dodać taką opcję jak vippack. Polega ona na tym , że jeżeli gracz ją wykupi to będzie miał vip`a na całym serwerze Sky-Land . Myślę że taki vippack nie jest złą propozycją i mógł by on kosztować około 30 zł albo ile administracja będzie chciała. Myślę że dla graczy też to będzie dobre rozwiązanie . Proszę o zastanowienie się nad tą propozycją i odpisaniu.
Zmartwychwstałem jak Jezus.
#2
Taki vippack powinien kosztowac od 100 do 150 bo za 30 zl nawet nie bedzieasz mial vipa na 3 trybach pomysl zanim jakas propozycje napiszesz.
#3
Mysle, ze nie będzie chętnych na taka opcje. Czemu? Bo jak ktoś gra, to skupia się na 1, 2 serwerach i szkoda mu będzie wydawac tyle kasy na vipa na wszytkich - kupi sobie na wybranych :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
(08-16-2016, 12:42)AWP_Asiimov napisał(a): Taki vippack powinien kosztowac od 100 do 150 bo za 30 zl nawet nie bedzieasz mial vipa na 3 trybach pomysl zanim jakas propozycje napiszesz.

Serio chciałbyś wydawać 150 zł na takie coś? Człowieku, jak myślisz, o co chodzi np. w wielopakach w Żabce? Jeśli chcesz kupić kilka produktów, to masz zniżkę, proste. Jak dla mnie dobry pomysł, ale jeśli kosztowałoby to ~46 pln
#5
Zawsze mozna kupowac jeszcze vipa na kazdym serverze po kolei ;p
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#6
Po podliczeniu, wyszło mi, że "Vippack" musiałby kosztować ok. 47.97 zł SMS,
Nie ma tak dużego sms premium, a raczej obniżki do 30 zł nie będzie.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#7
+ vat

Kisielu
"Jutro to dziś tylko że jutro "
Niedostępny
#8
VAT jest wliczony w kwotę. Widać, że ta propozycja nie wypali.
#9
Czyli ten "vip pack" powinien byc tylko dla uzytkownikow psc i bylby wart 50zl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości