UnBan
#1
Droga Administracjo pisze ten wątek z powodu takiego jak moj nick chilbro otóż to zbanowano mnie juz dawano 2 lata będzie jakos tak i chce prosic o unban poniewaz popełniłem wielki błąd że urzywałem cheatów i ter to się zmieniło chęc zebyscie mnie odbanowali i dali 2 szanse będe grał tutaj bo to fajny server i nie będe urzywał juz nawet cheatów i będe się tylo cieszył miło zabawą i prosze was i administracje od odbanowanie mnie i danie 2 szansy.Ps i podanie hasła na priv bo zapomnialem bardzo was o to prosze zrobcie cos tak miłego dla mnie a i z gory dziękuje i Pozdrawiam
#2
Jestem na tak z unbanem. Fakt, nienawidzę cheaterów ale ostatniego bana dostałeś za obrazę i cheaty za czasów ninia.
#3
Myszak a moze ja jestem na nie? Skoncz juz z tym wypowiadaniem sie WSZEDZIE. Rozumiem, ze chcesz byc akceptowany i zauwazalny ale w niektorych sytuacjach i watkach serio zbedne jest twoje "jestem na tak, jestem na nie, bla bla bla" To czy dostanie unban zadecyduje administracja, nawet gdyby 100 ludzi by go popieralo ktos moze zadecydowac, ze go nie dostanie i juz. Coz, niestety niektorzy ludzie sie nie zmieniaja. To, ze teraz mowi tak nie znaczy zepotem nie bedzie znow cheatowa.
Odbanowalam. Wkurzyles mnie.

Hasla nie mozemy ci podac, poniewaz nie dales dowodu, ze konto nalezalo do ciebie. Odbanowanie to jedna sprawa i nie trzeba przy tym udowadniac posiadania tego konta.
Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia!! Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości