Odchodzę!
#1
Piszę w tym dziale, ponieważ moje odejście wiąże się ze zbanowaniem mnie, a nie wiem czy ktoś zobaczyłby ten temat gdyby był w offtopiku. Proszę o przeniesienie w razie potrzeby.

Cześć.
Postanowiłem, że przestanę grać na serwerze oraz udzielać się na forum. Nie lubię, gdy ktoś jest attention seekerem i robi ze swojego odejścia wielką aferę, a po tygodniu oczywiście wraca. Znając siebie sam zapewne zrobiłbym tak, więc proszę administrację o zbanowanie mnie na zawsze tutaj, oraz na serwerze (oczywiście nie od razu, jakoś za 3 dni). Dziękuję wszystkim, których poznałem za wspólną grę. Dzięki graniu tutaj spędziłem sporo śmiesznych wieczorów (za to dziękuję szczególnie Croxxowi oraz Snaxxowi). Poznałem tu sporą grupę ludzi, wśród tych osób jest nawet moja niestety już była dziewczyna. Serwer choć nie jest doskonały, zawsze grało się na nim fajnie i sam sobie się dziwię, że tak długo grałem w te klocki.

Zapewne raz na jakiś czas wejdę na nicku brata na pistolety, żeby sobie postrzelać. A tak o. Mam nadzieję, że akurat do tego mam prawo.

Dziękuję wam wszystkim i żegnam każdego, kto widzi ten temat i mnie zna! Sayonara!
Niedostępny
#2
Nareczka :/
poka poka poka
#3
Papapapapap :C


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości