poprzedni watek?
#1
Czemu mój poprzedni wątek został zamknięty pomimo tego iż nie rozwiązaliśmy do końca sprawy? Czy znowu zacznie się zabawa w podchody? Itemy z moich skrzynek zostały tak jak były wczoraj, 0 zmian. Dodam, że wczoraj wyjąłem z enderchestu diaxowego seta zdobytego na pvp. Jest on zarówno u mnie na działce jak i w tejże skrzyni - wierna kopia, ta sama ilość zużyć. Zmianie uległo jedynie moje eq. Więc wychodzi na to, że zamieniliście plik z itemami w moim eq i z itemami w enderchescie zaś skrzynki zostały tak jak były. Jako, że kilof tak jak napisałeś - schowałem do skrzynki, potem zapewne gdy szedłem na surowcową zabrałem go. Patrząc na to, że skrzynki nie uległy zmianie, a stan seta cofnął sie do momentu kiedy zostawiłem kilof w skrzynce, stwierdzam że zniknął on wraz z resztą itemów poprzez tę całą zamianę plików. Dziękuję za uwagę i liczę na to, że uwierzycie w to co wyżej napisałem oraz, że otrzymam mój diamentowy kilof szczęście 3 niezniszczalność 3 wydajność 5. W przeciwnym razie wiedzcie, że postępujecie niesprawiedliwie.
awek - na glowie i w rece mam czaszki szkietela (inne osoby maja je na 100% ode mnie)
#2
Nie masz dowodow, ze miales te ity
#3
item*

No i co, że nie mam dowodów? Przez błąd serwera mam ponosić straty?

W dodatku jak można mieć jakikolwiek dowód w takiej sytuacji? Codziennie mam ss'y skrzyn robić?
awek - na glowie i w rece mam czaszki szkietela (inne osoby maja je na 100% ode mnie)
#4
No to ja stracilem stack blokow diax. Admin daj mi je.

Lajf is brutal. Sheep
#5
Ta i drążę temat pomimo tego, że chodzi tu o 1 rzecz
awek - na glowie i w rece mam czaszki szkietela (inne osoby maja je na 100% ode mnie)
#6
(02-01-2016, 17:27)Maciexxx123 napisał(a): Ta i drążę temat pomimo tego, że chodzi tu o 1 rzecz

tak czy siak chyba nie da się tego odkręcić
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#7
przeciez juz to pisalem dzisiaj wiele razy, nawet tobie.
mapa dzialek jest ta sama, a cofnely sie tylko ekwipunki i enderchesty. (pliki graczy).
nic nie poradze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości