itemy
#1
Witam.

Robiłem 3 razy kilof ze szczesciem..... został mi z tego tylko 1 5/3/3. Wbilem na serwa i patrze - NIE MA W ZADNEJ SKRZYNI itemów które ZAWSZE miałem przy sobie. Mam za to jakis syfiasty miecz, który nie pamietam już nawet kiedy stracilem na pvp. Mogę liczyć na zwrot tegoż kilofa? Oczywiście zaraz ktoś napisze, że kłamię i liczę na łatwy zysk, ale gdyby tak było to poprosiłbym o troche wiecej rzeczy...
awek - na glowie i w rece mam czaszki szkietela (inne osoby maja je na 100% ode mnie)
#2
No bo Cichusek pisał, że eq i enderchest zostały powrocone z dnia 31.01
#3
moze ktos cie okradl ?
#4
No to co kilof do pracy dzisiaj poszedł? Nigdzie go nie ma
awek - na glowie i w rece mam czaszki szkietela (inne osoby maja je na 100% ode mnie)
#5
tutaj napisalem pewna informacje: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=18631

niestety dzisiaj w nocy serwer sie popsul i musialem wgrac kopie zapasowa z wczoraj z rana (3 nad ranem), na szczescie udalo mi sie zrobic tak, aby mapa i wszystkie dzialki zostaly nietkniete, niestety cofnale sie tylko ekwipunki, enderchesty i rangi (jak ktos wczoraj kupil).

widocznie wczoraj przed 3 nad ranem nie miales przy sobie tego kilofa. sprawdz skrzynie na dzialce albo enderchest. skoro miales go wczoraj, a przedwczoraj juz nie, to musi gdzies byc na serwerze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
no to nie wiem albo jestem slepy albo ten kilof lezy jako jakis niewidzialny w skrzyni

wyjdzie na to ze przez ten plugin ktory byl awaria serwera strace jako gracz i jeszcze nie otrzymam pomocy

jakos dziwnie te pliki usuneliscie; itemy w skrzynkach mam tak jak byly wczoraj, enderchest został cofniety i mam duplikaty tych itemow juz w skrzynkach bo przenioslem je wczoraj do nich zas eq mam praktycznie puste (diax miecz ostrosc 2 i stack schabow) a po kilofie tym jak i reszcie rzeczy(malo waznych) ani sladu pomimo tego ze JAK ZAWSZE MIALEM JE PRZY SOBIE
awek - na glowie i w rece mam czaszki szkietela (inne osoby maja je na 100% ode mnie)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości