Super kilofy/miecze za realną kasę
#1
Smile 
[Do administracji] Nie zamykajcie tematu Smile Bardzo Was proszę, dajcie się wypowiedzieć innym graczom Smile

Pomyślałem sobie, że kilof fortuna 3 może i jest dobry, ale mógłby być i lepszy kilof (fortuna 5 i fortuna 8), które byłyby do kupienia poprzez SMS.

Te kilofy mogą być naprawione w kowadle na 1.7 - fortuna 9 i wyżej, już nie zostaną naprawione (będzie "too expensive")

To samo z mieczykami - mogłoby być grabież 5 i 8.

Koszt:

Kilof szczęście 5/Miecz grabież 5 -> 4.92zł z VAT

Kilof szczęscie 8/Miecz grabież 8 -> 8.61zł z VAT

Ja wiem, że to classic oraz, że to powinien być prosty serwer bez żadnych super urozmaiceń, ale to na pewno by uszczęśliwiło graczy (hura! super kilof!) oraz serwer (hura! więcej zarabiamy!)

PS. oczywiście kilofy i mieczyki diaxowe xd

Co wy o tym myślicie? Napiszcie poniżej! Big Grin

Niedostępny
#2
Na nie, za dużo ulepszeń. Ktoś kto jest bogaty moze zbyt szybko sie wzbogacic w mc, a chodzi o to by było równouprawnienie.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
A kto ci każe to kupować? Te rzeczy fortuna 8 itp.?

I tak już nie ma równouprawnienia (czy to tu, czy w realu), więc uważam, że to za dużej różnicy już nie będzie robiło.

PS. Możesz kupić od zaufanych graczy kilofy fortuna 8 itp. racja? xd

Niedostępny
#4
Te twoje propozycje i pomysły teraz są na "nabijanie" postów, cichy sie nie zgodzi bo to ma byc Classic a nie jakieś longvipy, kilofy itd.
#5
Ojtam...
Ojtam...

Nie mogę być kreatywny prawda?

Niedostępny
#6
(09-21-2015, 16:44)IamAwesomeArcher napisał(a): Ojtam...
Ojtam...

Nie mogę być kreatywny prawda?

Mozesz, ale juz troszke przesadzasz :p Cichy już pisal tam wczesniej, ze nie lubi tych twoich duzych propozycji...
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
Mam rozumieć, że od pewnego czasu KAŻDA moja propozycja jest dla nabijania postów? Nie ma sprawy, tylko szkoda, że KAŻDA moja propozycja (i nie tylko) jest negowana - ja wiem, że możecie negować, ale dosłownie KAŻDĄ propozycje? Zastanówcie się proszę...

PS. Moje propozycje są za "duże"? To jakie mam pisać? Ponieważ to się dziwne robi - moje propozycje "za duże" :o

Niedostępny
#8
W sumie bezimenny ma racje to ma byc Classic a nie jakieś longvipy, kilofy itd.

Do zamknięcia.
[Obrazek: 5728a8aa16bf7c21a7643b7fe253a77c.gif]

#9
Idąc tym tokiem myślenia...

Classic = nie dodawać propozycji, bo classic!

Czyli niepotrzebna jest sekcja "propozycje", bo żadna propozycja nie jest dodawana...

Niedostępny
#10
Opamiętaj się i przestań z tymi prośbami do administracji o niezamykanie tematów, bo i tak zostaną zamknięte. Na nie, byłoby za prosto. Jeśli Cichy uzna za stosowne to dopisze się tu, ale myślę, że wystarczy moją wyczerpująca odpowiedź.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości