UB - poprawa
#1
Witam all jak widać mateuu wraca ;p ale już z nową klawiaturką i mniej spamujacy
Dziękuję Riderowi który załatwił mi ub na forum gdyby nie on bym nie pisał tego posta...
Więc tak była u mnie koleżanka a jak miała iść to wiadomo logamy w podobnych sekundach itp. Obiecuję że więcej się logować nie będzie Smile
Ale proszę cichy daj mi tego UB liczę na cb a dla hejtujacych mateuu20 to się zapytam co ja wam zrobiłem?...nie wżane
Liczę na miłe rozpatrzenie sprawy Smile

Ps cichy mialam bana na stronkę ale wbijam dzisiaj a tu miłe zaskoczenie Smile

//MatiMaSkrypty
dzięki Smile i naprawione xd
........................................UwU
Niedostępny
#2
(03-19-2015, 13:29)Mateuu20 napisał(a): Witam all jak widać mateuu wraca ;p ale już z nową klawiaturką i mniej spamujacy
Dziękuję Riderowi który załatwił mi ub na forum gdyby nie on bym nie pisał tego posta...
Więc tak była u mnie koleżanka a jak miała iśc to wiadomo logamy w podobnych sekundach itp. Obiecuję że więcej się logować nie będzie Smile
Ale proszę cichy daj mi tego UB liczę na cb a dla hejtujacych mateuu20 to się zapytam co ja wam zrobiłem?...nie wżane
Liczę na miłe rozpatrzenie sprawy Smile

Ps cichy mialam bana na stronkę ale wbijam dzisiaj a tu miłe zaskoczenie Smile
Popełniłeś literkę! xd

Jak się nie cheatowało to UB od perma powinnien być.

Ja jestem teraz za UB.



Von Tapatalk geschickt
Niedostępny
#3
To ty chcesz wg tego unbana?
Bo widzę, że grasz już na Classicu z nickiem MrChomzza.
#4
Wydało się xdd skąd wiesz pewnie ip xd ale ja wole grać na starym nicku bo tu czasami wbijam a w dodatku muszę zminiać nick itp proszę daj mi ub na mateuu a jutro dasz prema na chomzze to sobie itemki przeniosę oki?

i mateuu zostanie bez ub oki?...jak chcesz to powiedz jak sie dowiedziałeś xddd
........................................UwU
Niedostępny
#5
Lepiej poproś cichego niech ci przeniesie kasę, lvl na pvp itp, żeby nie było, że czegoś nie ma.
MATEŁU TO WRACAJ Big Grin
A z twoimi hejterami się policze xd
#6
ok Big Grin ale ja wole mateuu20 po 2 kasa na nim jakos przepadla ale tam ma w enderze faj ne itemy i na koncie 2 beckony w eq!

czekam na cichego w nim nadzieja

juz nie spamie

//Frost rzadko mam te beckony czy jakoś tam wiec nwm jak się pisze bo mam po polsku mc ) i tak chce ub na mateuu
........................................UwU
Niedostępny
#7
podaj dokladny nick ktory mam ci odbanowac. miales ich wiele i zmieniales czesto wielkosc liter.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Nom wiem....

Nick na UB : Mateuu20
Nick na UB na 24h : Chomzza (plis mam tam dużo hajsu za 24 godziny znowu dasz prema)
Nick który możne zostać zbanowany za 24h w celu przeniesienia itemów : MrChomzza

To tyle xddd

Obiecuję poprawę

Cichy???
........................................UwU
Niedostępny
#9
juz
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości