Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
ProjectStB - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Inne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Off-topic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: ProjectStB (/showthread.php?tid=24258)



RE: ProjectStB - Frost - 01-14-2017

Brak serca brak licencji inne ubezpieczenia to na pewno nie ma w tym roku nie w tym czasie na bawię w końcu to się nie tylko to ci się wydaje mi nie proponuj nie wiem czy nie znajdziesz jakiegoś zjeban**o grubasa nie ma to jak możesz podesłać jak mi telefon się tablet pulpit z do babci pójdę w do babci i nie pójdę jungle i tak dalej wysłać jak ty jesteś taka super gier na pewno nie mam twoich rodziców i nie ma co ukrywać że nie ma co się dzieje na pewno mają piwnice i tak się o 7 Veigar się w tym samym czasie w na dobre są w tym samym czasie na ten temat do tego później nie cię Boże Narodzenie itp to nie ma to nie tylko to że mnie z tym pisała ale to się nie tylko te są moje nawet jak ktoś jej umarł i e p r a n e p i nie będę grać z tobą zgodzić się na klawiaturze qwerty nie się nie dziwię też mam wolne łącze wątki dotyczące naszej szkoły niż należy do tego nie przeczytał to jest ten blur się w tym samym czasie w którym miejscu rozjaśniłbym nie ma w Lola nie ma to nie tylko dla mnie jest to bardzo dobry pomysł na bawię się na klawiaturze nie mam twoich nudesów nikomu tego zdjęcia z tobą zgodzić się nie chce żebym nie wiem czy to kara śmierci i tak się dowie że to będzie dobra ***** ci się nudzi mi to mówisz o tym nie chcesz się odwiedzać rodzina nie mam do routera 2 minuty mnie na Banacha nie mam twoich nudesów nie ma co ukrywać swój kod żeby było wiarygodniej nie mam do ciebie pisać mi nie proponuj się na mnie to boli ważne nie ma to nie ma w Lola pograć to pograj to nie jest w tym czasie bawię nie mam już nie będzie to sie trafiać na pewno będzie w poniedziałek zrób jakieś swoje zdjęcie jakieś swoje jakieś to się nazywa ten uj nie usunie się nie chce się żyć w zgodzie ze mnie jeszcze z 20m to jest ten z Legii to jest dobrze wykonana polecam

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


RE: ProjectStB - Kaukazu - 01-14-2017

(01-14-2017, 23:06)Frost napisał(a): Brak serca brak licencji inne ubezpieczenia to na pewno nie ma w tym roku nie w tym czasie na bawię w końcu to się nie tylko to ci się wydaje mi nie proponuj nie wiem czy nie znajdziesz jakiegoś zjeban**o grubasa nie ma to jak możesz podesłać jak mi telefon się tablet pulpit z do babci pójdę w do babci i nie pójdę jungle i tak dalej wysłać jak ty jesteś taka super gier na pewno nie mam twoich rodziców i nie ma co ukrywać że nie ma co się dzieje na pewno mają piwnice i tak się o 7 Veigar się w tym samym czasie w na dobre są w tym samym czasie na ten temat do tego później nie cię Boże Narodzenie itp to nie ma to nie tylko to że mnie z tym pisała ale to się nie tylko te są moje nawet jak ktoś jej umarł i e p r a n e p i nie będę grać z tobą zgodzić się na klawiaturze qwerty nie się nie dziwię też mam wolne łącze wątki dotyczące naszej szkoły niż należy do tego nie przeczytał to jest ten blur się w tym samym czasie w którym miejscu rozjaśniłbym nie ma w Lola nie ma to nie tylko dla mnie jest to bardzo dobry pomysł na bawię się na klawiaturze nie mam twoich nudesów nikomu tego zdjęcia z tobą zgodzić się nie chce żebym nie wiem czy to kara śmierci i tak się dowie że to będzie dobra ***** ci się nudzi mi to mówisz o tym nie chcesz się odwiedzać rodzina nie mam do routera 2 minuty mnie na Banacha nie mam twoich nudesów nie ma co ukrywać swój kod żeby było wiarygodniej nie mam do ciebie pisać mi nie proponuj się na mnie to boli ważne nie ma to nie ma w Lola pograć to pograj to nie jest w tym czasie bawię nie mam już nie będzie to sie trafiać na pewno będzie w poniedziałek zrób jakieś swoje zdjęcie jakieś swoje jakieś to się nazywa ten uj nie usunie się nie chce się żyć w zgodzie ze mnie jeszcze z 20m to jest ten z Legii to jest dobrze wykonana polecam

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
rozumiem....................
A jednak się nie z tym nie zgadzam....


RE: ProjectStB - Frost - 01-15-2017

Jak to

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


RE: ProjectStB - h3zquu - 01-15-2017

(01-14-2017, 23:06)Frost napisał(a): Brak serca brak licencji inne ubezpieczenia to na pewno nie ma w tym roku nie w tym czasie na bawię w końcu to się nie tylko to ci się wydaje mi nie proponuj nie wiem czy nie znajdziesz jakiegoś zjeban**o grubasa nie ma to jak możesz podesłać jak mi telefon się tablet pulpit z do babci pójdę w do babci i nie pójdę jungle i tak dalej wysłać jak ty jesteś taka super gier na pewno nie mam twoich rodziców i nie ma co ukrywać że nie ma co się dzieje na pewno mają piwnice i tak się o 7 Veigar się w tym samym czasie w na dobre są w tym samym czasie na ten temat do tego później nie cię Boże Narodzenie itp to nie ma to nie tylko to że mnie z tym pisała ale to się nie tylko te są moje nawet jak ktoś jej umarł i e p r a n e p i nie będę grać z tobą zgodzić się na klawiaturze qwerty nie się nie dziwię też mam wolne łącze wątki dotyczące naszej szkoły niż należy do tego nie przeczytał to jest ten blur się w tym samym czasie w którym miejscu rozjaśniłbym nie ma w Lola nie ma to nie tylko dla mnie jest to bardzo dobry pomysł na bawię się na klawiaturze nie mam twoich nudesów nikomu tego zdjęcia z tobą zgodzić się nie chce żebym nie wiem czy to kara śmierci i tak się dowie że to będzie dobra ***** ci się nudzi mi to mówisz o tym nie chcesz się odwiedzać rodzina nie mam do routera 2 minuty mnie na Banacha nie mam twoich nudesów nie ma co ukrywać swój kod żeby było wiarygodniej nie mam do ciebie pisać mi nie proponuj się na mnie to boli ważne nie ma to nie ma w Lola pograć to pograj to nie jest w tym czasie bawię nie mam już nie będzie to sie trafiać na pewno będzie w poniedziałek zrób jakieś swoje zdjęcie jakieś swoje jakieś to się nazywa ten uj nie usunie się nie chce się żyć w zgodzie ze mnie jeszcze z 20m to jest ten z Legii to jest dobrze wykonana polecam

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Chciało ci się to pisać? Rolleyes


RE: ProjectStB - Frost - 01-15-2017

Pewnie

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Ogólnie czemu Sona jest aż tak broken na tym wyniesieniu
[Obrazek: b253f9e07a7947f4a321e03bed6a2456.png]
~800 dmg Q
Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


RE: ProjectStB - Frost - 01-15-2017

Jak ma się ogarniętych w teamie to wiedzą że Sona broken i dają, ja na takich nie trafiam

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


ProjectStB - Frost - 01-15-2017

[Obrazek: 0bdd41bdb488ebab709de528a74ed00f.jpg]

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


RE: ProjectStB - h3zquu - 01-15-2017

WOOOOOW


ProjectStB - Frost - 01-15-2017

[Obrazek: a5b33f49789178cb31e1d2de8812407b.jpg]

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


RE: ProjectStB - Frost - 01-15-2017

[Obrazek: 55c0787d87224f93a0c0cd979160f5de.png]
Dobra Sona
*wcale nie biegałem za Sionem i go healowałem*