Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Inne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Off-topic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°) (/showthread.php?tid=14516)



RE: ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°) - FLP - 04-18-2015

Nie wiadomo, za 2k od samsunga tez bardzo dobry bedzie


RE: ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Viper - 04-18-2015

Nie kupuj produktów apple no chyba ze jesteś hipsterem albo lubisz płacić za marke


RE: ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Mateuu - 04-18-2015

Nie ale mi na marce nie zalezy ale mi tez zel osob ktore np. zobacz mam iphona 6 jestem fejmem roku ooo mamzloteko iphona jestem wiekszym fejmem

niby tak ale tan mini 3 to 1600zł a dobry ;p ale nwm jeszcze sie zastanowie ale to sie najbardziej od nich oplaca...nie bede np palcil 3K za malotki telefon


RE: ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°) - FLP - 04-18-2015

Produkty Apple są dla osób które cenią sobie wydajność i niezawodność, ale nie wszechstronność. Kupisz iMaca Retina z rozdzielczością 5K na Intelu i7, ale i tak na nim nie pograsz, bo po pierwsze rozdzielczość 5K jest tak wielka, że ten iMac nie pociągnie w niej nawet MC, a nawet jak zmniejszysz rozdzielczość to i tak nie pograsz w jakieś nowsze gry, bo grafika jest zintegrowana.


RE: ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Croxx - 04-18-2015

nie rozumiem wgl po co komu tablet ;-; mam telefon, mam koputer to na ciul jeszcze tablet


RE: ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Viper - 04-18-2015

A mnie najbardziej bolą ceny za które mozna dostac 2x lepszy tablet np z androidem lub z windowsem w podobnej cenie... Ale dzieci instagrama i aska będą myśleć ze są super gdy przepłacą


RE: ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°) - FLP - 04-18-2015

Hah, bo przecież logo apple musi być widoczne na selfie z lustereczkiem ;p


RE: ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Viper - 04-18-2015

moze i apple jest solidne ale celowo rozwija sie i gdy kupisz cos od apple i sie zepsuje to juz tego napewno nie naprawisz i bedziesz musial kupic drugi albo zmądrzejesz i kupisz inny bo wszystko od apple jest zamkniete jak jakaś konserwa i nie dostaniesz sie do środka

Jestem hejterem (lol) ale krew zalewa jak ktoś mi powie ze apple jest najlepsze


RE: ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Mateuu - 04-18-2015

ja tez kiedyś uważałe ze mam kompa i fona ale czasami sie przyda np w samolocie w na wycieczce i se grac mozna nwm ;p dobra ide na obiad xdd

a propo ja taki markowy nie jestem ale moim zdaniem to tez nie jest na selfi z jabuszkiem tylko bo jest wydajny i dobry jedynie od apple to by m tableta kupil kompa nie bo malo gier na maca i bym musial miec te najdrozsze aby bylo wejscie na plytke
a fona to nie bo 3K i ileś za maly telefon?
a 2K za tableta

takie bez sensu po 2 moze nwm od czego kupie i czy wogule kupie zdecyduje jak bede mial juz caly hajs na to ;p


RE: ŚMIECIOWĄTEK ( ͡° ͜ʖ ͡°) - MatiMaSkrypty - 04-18-2015

Tylko że w samolocie obowiązuje zakaz korzystania z telefonów komórkowych. (Wyłączyć telefony trzeba)